صفحه اصلی / درباره اکنون

درباره استودیو اکنون

  • درباره ما
  • خدمات 
  • مشتریان ما
  • اعضای تیم

امروزه با توجه به توسعه کسب و کار ها و فراهم شدن بستر فروش از طریق اینترنت، سرعت بیشتری برای افراد و مجموعه ها ایجاد شده که به کسب درامد بپردازند. شما می توانید با راه اندازی وبسایت و حضور موثر در اینترنت اقدام به ارائه خدمات و محصولات تان کنید. اما تنها حضور در این بستر کافی نیست. بلکه حضور موثر و تولید محتوای با کیفیت مهم ترین پارامتر بوده که می توانید باعث درامد زایی از وبسایت و یا پیج اینستاگرام تان شود. و در نهایت اعتبار شما و دنبال کننده های شما روز افزون خواهد شد.

ما یعنی تیم استودیو طراحی وبسایت اکنون رسالت خود میدانیم که برای شما مشتریان و همراهان عزیز این بستر را فراهم آوریم و با شعار اکنون فرصت توست حضور کسب و کار شما را در بستر وب به بهترین شکل  فراهم آوریم.

 

مشاهده نمونه کارها درخواست طراحی سایت

خدمات ما

طراحی انواع وبسایت در مشهد

طراحی وبسایت

با طراحی وبسایت ریشه کسب و کار خود را محکم کنید. و فرای شبکه های اجتماعی عمل کنید. دیگر نگران فیلترینگ و بلاک شدن و هک شدن صفحه اینستاگرام خود نباشید. از طریق وبسایت اقدام به فروش محصولات و ارائه خدمات تان کنید.

توضیحات تکمیلی
سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی

امروزه حضور موثر در گوگل، مهم ترین پارامتر برندسازی و افزایش فروش از طریق اینترنت می باشد. که شما پس از طراحی وبسایت نیاز مبرم به سئو و بهینه سازی وبسایت تان دارید که به مخاطبان هدف خود محصولات و خدمات تان را ارائه کنید.

توضیحات تکمیلی